Project Rwanda

30.11 – 02.12.2021

Kigali, Rwanda

Project Africa – Rwanda to międzynarodowe targi materiałów i sprzętu budowlanego. Wydarzenie jest doskonałą okazją do zapoznania się z możliwościami handlowymi i inwestycyjnymi w Rwandzie. Targi odbywają się w Kigali Convention Center, największym centrum kongresowym w Afryce Wschodniej, dzięki czemu stanowią międzynarodową platformę umożliwiającą dostęp zarówno do rynków lokalnych, jak i regionalnych.

Stabilność, wzrost gospodarczy i łatwość prowadzenia działalności gospodarczej w Rwandzie uczyniły z niej atrakcyjne centrum inwestycyjne, które na początku 2019 roku osiągnęło wartość 2 miliardów dolarów. Ponadto ciągłe inwestycje rządu w infrastrukturę i prace budowlane przyciągnęły uwagę regionalnych i międzynarodowych specjalistów z branży budowlanej.

KOREA BUILD

03 – 06.03.2022

Seul, Korea Południowa

KOREA BUILD to największe targi budowlane na rynku Korei Południowej. Odbywają się od 1986r. i stanowią centrum biznesu branży budowlanej w tym regionie. Targi Korea Build są doskonałą platformą dla wystawców do zaprezentowania produktów i usług profesjonalnym zwiedzającym z branży oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych w Korei. Kraj ten w ciągu zaledwie kilku dziesięcioleci rozwinął różne gałęzie przemysłu, stwarzając tym samym niezliczone możliwości dla wielu przedsiębiorstw z branży budowlanej.

WINDOOR EXPO

11 – 13.03.2022

Guangzhou, Chiny

Windoor Expo to coroczne targi branży budowlanej odbywające się w Chinach. Jest to doskonała przestrzeń do spotkań i rozwoju międzynarodowego biznesu. Targi stanowią doskonały pomost pomiędzy profesjonalistami z branży prezentującymi produkty materiałów budowlanych z Azji i całego świata.

Aquatherm Kyiv

17 – 19.05.2022

Kijów, Ukraina

AquaTherm Kijów to największe i najbardziej znane targi na Ukrainie w zakresie ogrzewania, zaopatrzenia w wodę, hydrauliki, wentylacji, klimatyzacji, basenów, saun i spa. Targi te, jako opłacalna platforma biznesowa, wysoko oceniane są przez 97% wystawców za doskonały zwrot z inwestycji.

AstanaBuild

25 – 27.05.2022

Astana, Kazachstan

AstanaBuild to największe wydarzenie budowlane w środkowym i północnym Kazachstanie. Stanowi platformę do demonstracji wiodących technologii, sprzętu, materiałów, komponentów i usług dostępnych w branży budowlanej i wykończenia wnętrz w Kazachstanie.

Project Qatar

06 – 09.06.2022

Doha, Katar

Targi Project Qatar to niebywała okazja na wykorzystanie pojawiających się możliwości projektów inwestycyjnych na rozwój kraju, po zwycięskiej ofercie Kataru na organizację Mistrzostw Świata FIFA w 2022r. Project Qatar to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swoją ofertę produktów i usług na rozwijającym się rynku Kataru.

Udział w tych targach daje szansę na nawiązanie intratnych kontaktów, a co za tym idzie wzięcia udziału w tym ogromnym przedsięwzięciu, jakim będzie przygotowanie całej infrastruktury pod zbliżające się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej.

KazBuild

07 – 09.09.2022

Ałmaty, Kazachstan

Targi KazBuild to największe targi branży budowlanej odbywające się w Kazachstanie nieprzerwanie od 1994 roku. Obecnie, na szeroką skalę, realizowany jest w Kazachstanie program mieszkaniowy „Nurly Zher” (2017–2031). W ciągu pięciu lat zostanie oddanych do użytku około 53 miliony m2 mieszkań w całym kraju. Przez następne 15 lat planuje się wydać ponad 4 miliardy euro. Warto więc poważnie zainteresować się tym rynkiem.

Aquatherm Almaty

07 – 09.09.2022

Ałmaty, Kazachstan

Są to największe targi w regionie z branży wodno- kanalizacyjnej. Dodatkowym atutem tych targów jest fakt, że odbywają się one jednocześnie z największymi targami budowlanymi KazBuild – co zwiększa dotarcie do wielu potencjalnych klientów.

BakuBuild/ Aquatherm Baku

19 – 21.10.2022

Baku, Azerbejdżan

BakuBuild to największe i najbardziej rozpoznawalne targi budowlane Azerbejdżanu, prezentujące pełne spektrum produktów na stale rosnącym rynku budowlanym i wykończenia wnętrz.
Azerbejdżan pozostaje jedną z najbardziej stabilnych i najszybciej rozwijających się gospodarek w WNP. Ponadto obecnie realizowane są liczne projekty infrastrukturalne, a kraj ten ma stać się metropolią, taką jak ZEA czy Singapur.

Stwarza to nieocenione możliwości dla międzynarodowych graczy branżowych, którzy chcą zainwestować w ten szybko rozwijający się rynek.

Project Oman

24 – 26.10.2022

Muscat, Oman

Project Oman to międzynarodowe targi materiałów budowlanych, technologii budowlanych i infrastruktury. Targi są doskonałą platformą do nawiązania nowych kontaktów biznesowych na Bliskim Wschodzie. Oman jest uważany za jeden z najszybciej rozwijających się krajów pod względem infrastruktury. Nowy pięcioletni plan rozwoju Omanu (2021-2025) przywiązuje dużą wagę do rozwoju budownictwa, zapewniając optymalne wykorzystanie zasobów i możliwości inwestycyjnych w różnych prowincjach. W Omanie jest łącznie 2410 aktywnych projektów budowlanych.

IBS

31.01 – 02.02.2023

Las Vegas, USA

Targi IBS Las Vegas to najważniejsze wydarzenie branży budowlanej w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Targi organizowane są przez NAHB (National Association of Home Builders). NAHB – to jedno z największych stowarzyszeń budowlanych w Stanach Zjednoczonych. Każdego roku członkowie NAHB konstruują ok. 80% domów w Stanach Zjednoczonych. Targi IBS skierowane są wyłącznie do profesjonalistów i cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem branży.

KyivBuild

15 – 17.02.2023

Kijów, Ukraina

KyivBuild Ukraine to międzynarodowe targi materiałów budowlanych i wykończeniowych z długoletnią tradycją. Targi skierowane są do producentów krajowych i zagranicznych oraz dostawców materiałów budowlanych, narzędzi, maszyn i urządzeń budowlanych.

UzBuild

28.02 – 03.03.2023

Tashkent, Uzbekistan

Uzbekistan po zmianie prezydenta stał się jednym z najpopularniejszych kierunków, z uwagi na reformę polityki międzynarodowej. Na przełomie ostatnich kilku lat kraj tej wzbudza największe zainteresowanie wśród specjalistów z branży budowlanej. UzBuild to wiodące targi branży budowlanej w Uzbekistanie, na których prezentowana jest pełna gama produktów i usług z branży. Obserwowane tendencje w światowej gospodarce wskazują na coraz większe znaczenie krajów Azji, których rola w handlu międzynarodowym ciągle wzrasta i ewoluuje w największego konsumenta światowej wytwórczości.

TurkeyBuild

26 – 29.04.2023

Stambuł, Turcja

Targi Yapi – Turkeybuild Istanbul to największe międzynarodowe targi budowlane, które obejmują swoim zasięgiem: Turcję, Bałkany, byłe kraje WNP, Afrykę Północną i Bliski Wschód. To 100 000 m² powierzchni wystawowej wewnątrz i na zewnątrz pawilonów.