CWIEME Berlin

10 – 12.05.2022

Berlin, Niemcy

Od 25 lat targi CWIEME znajdują się w czołówce światowego rynku silników elektrycznych, generatorów, transformatorów i pojazdów elektrycznych. To wydarzenie stanowi największą platformę do prezentacji najnowszych produktów i rozwiązań technologii silników elektrycznych, transformatorów i generatorów w trzech regionach – EMEA, Azji i obu Amerykach.

Główne sektory targów: Komponenty i akcesoria do transformatorów; Półprodukty i materiały pośrednie; Inne maszyny i systemy produkcyjne; Podzespoły elektrycznego układu napędowego; Komponenty elektroniczne i elektryczne; Materiały izolacyjne i ekranujące; Systemy i materiały zwijające; Testy jakości i pomiary; Kleje, żywice i powłoki; Komponenty elektromechaniczne; Komponenty i akcesoria do silników; IT i oprogramowanie.

PowerExpo Astana

25 – 27.05.2022

Astana, Kazachstan

Targi PowerExpo Astana to jest jedyne wydarzenie branży energetycznej, które odbywa się w stolicy Kazachstanu. Targi odbywają się w jednym miejscu z kilkoma innymi imprezami przemysłowymi, takimi jak MachExpo (budowa maszyn oraz narzędzia dla przemysłu), NDT (diagnostyka techniczna) i KIOSH (targi bezpieczeństwa pracy). Wspólnie zorganizowane targi przyciągają maksymalną liczbę zwiedzających.

Caspian Oil&Gas Azerbaijan

Caspian Oil and Gas

01 – 03.06.2022

Baku, Azerbejdżan

Międzynarodowe targi i konferencja Caspian Oil and Gas to najważniejsze wydarzenie branży ropu i gazu w regionie Morza Kaspijskiego. Targi odbywają się jednocześnie z pokrewnymi targami Caspian Power, co przyciąga jeszcze więcej wiodących expertów z całego regionu. Targi Caspian Oil and Gas są strategicznie ważnym wydarzeniem targowym w kraju, a więc co roku z oficjalną delegacją odwiedza je prezydent Azerbejdżanu Pan Ilham Aliyev.

Caspian Power

01 – 03.06.2022

Baku, Azerbejdżan

Targi Caspian Power to jedyna w regionie Morza Kaspijskiego impreza targowa specjalizująca się w efektywności energetycznej i energii odnawialnej. Tradycyjnie targi odbywają się jednocześnie z największym wydarzeniem w sektorze naftowo-gazowym – Caspian Oil and Gas, które zawsze odwiedza prezydent Azerbejdżanu. Targi Caspian Power to wyjątkowa okazja zaprezentowania swoich produktów czołowym specjalistom z branży elektroenergetycznej oraz pozyskania nowych kontaktów i omówienia szczegółów przyszłych wspólnych projektów.

PowerExpo Almaty

28 – 30.09.2022

Ałmaty, Kazachstan

Targi, które rozpoczęły swoją historię w 2001 roku są największym wydarzeniem branży energetycznej w Azji Środkowej. Corocznie targi prezentują pełną gamę najnowocześniejszych urządzeń, technologii i usług dla specjalistów branży energetycznej, stając się tradycyjną platformą spotkań biznesowych, wymiany doświadczeń, nawiązywania nowych kontaktów i negocjacji handlowych. Najważniejszymi sektorami tej imprezy targowej są elektrotechnika, alternatywne źródła energii, oszczędność energii i efektywność energetyczna oraz oświetlenie i technika oświetleniowa.

KIOGE

28 – 30.09.2022

Nur-Sułtan, Kazachstan

Na targach KIOGE przedstawione są najnowsze osiągnięcia technologiczne, inżynieryjne i programowe dla firm produkujących ropę i gaz od wiodących firm naftowych i gazowych, firm usługowych i dostawców przemysłowych. Ponadto na targach odbywają się spotkania biznesowe, prezentacje i spotkania B2B.
W tym roku zostało podpisane memorandum pomiędzy targami i konferencją KIOGE a Forum „KAZENERGY”. Teraz te dwa wydarzenia będą odbywać się na zmianę co roku przy oficjalnym wsparciu Ministerstwa Energetyki Republiki Kazachstan.

Expo Mongolia

12 – 14.10.2022

Ułan Bator, Mongolia

Mongolia przekształciła się w dynamiczną demokrację z kwitnącą gospodarką. To kraj który nadal znajduje się w ważnym procesie transformacji, napędzanym eksploatacją ogromnych zasobów mineralnych. Zlokalizowana w sercu Azji jako łącznik pomiędzy takimi ważnymi krajami jak Rosja i Chiny, Mongolia jest idealną areną dla międzynarodowych graczy. Targi Expo Mongolia to targi wielobranżowe ze szczególnie wyróżnionymi branżami górnictwa, energetyki, infrastruktury oraz rolnictwa. Mongolia to kraj z ogromnym zasobem surowców naturalnych – warto z tego skorzystać i zadziałać na tym rynku!