Glee

28 – 30.06.2022

Birmingham, Wielka Brytania

Glee to wiodące targi branży ogrodniczej w Wielkiej Brytanii, obejmujące 8 starannie wyselekcjonowanych sektorów. Targi zapewniają markom możliwość nawiązania kontaktu z kluczowymi nabywcami i profesjonalnymi zwiedzającymi z całej branży ogrodniczej. Wydarzenie jest doskonałą platformą do wprowadzania nowych produktów, zwiększania świadomości marki, pielęgnowania istniejących kontaktów biznesowych w Wielkiej Brytanii i nawiązywania nowych.

Pure London

17 – 19.07.2022

Londyn, Wielka Brytania

Pure London to wiodące targi mody w Wielkiej Brytanii, w których co roku uczestniczy tysiące wystawców. Targi odbywają się dwa razy w roku, w lutym oraz w lipcu. Podczas targów prezentowane są najnowsze trendy nadchodzącego sezonu. Każdego roku targi odwiedza ponad 17 000 profesjonalnych zwiedzających. Pure London to coś więcej niż tylko targi, to centrum biznesu branży modowej.

Pure Origin

17 – 19.07.2022

Londyn, Wielka Brytania

Targi Pure Origin odbywają się równolegle z targami Pure London. Pure Origin to jedyne takie wydarzenie w Wielkiej Brytanii, które skupia wszystkie aspekty pozyskiwania mody oraz jej produkcji. Celem jest łączenie na jednej platformie modowej producentów, nabywców i światowe marki.

Autumn Fair

04 – 07.09.2022

Birmingham, Wielka Brytania

Autumn Fair to jesienna edycja targów branży dekoracji wnętrz w Wielkiej Brytanii. Na targach prezentowane są m.in. artykuły dekoracyjne, upominki, biżuteria i zegarki oraz moda. Targi stanowią idealną platformę do zaprezentowania swoich produktów i usług tysiącom brytyjskim oraz międzynarodowym profesjonalnym zwiedzającym.

Spring Fair

05 – 08.02.2023

Birmingham, Wielka Brytania

Spring Fair to międzynarodowe targi branży dekoracji wnętrz, które już od ponad 70 lat skupiają specjalistów z branży z całego kraju i z zagranicy. Targi obejmują 15 starannie wyselekcjonowanych sektorów, w tym produkty dekoracyjne, świąteczne, biżuteria oraz moda. Wydarzenie jest doskonałą platformą dla wystawców do zaprezentowania produktów profesjonalnym zwiedzającym z branży oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych w Wielkiej Brytanii.