CWIEME Berlin

10 – 12.05.2022

Berlin, Niemcy

Od 25 lat targi CWIEME znajdują się w czołówce światowego rynku silników elektrycznych, generatorów, transformatorów i pojazdów elektrycznych. To wydarzenie stanowi największą platformę do prezentacji najnowszych produktów i rozwiązań technologii silników elektrycznych, transformatorów i generatorów w trzech regionach – EMEA, Azji i obu Amerykach.

Główne sektory targów: Komponenty i akcesoria do transformatorów; Półprodukty i materiały pośrednie; Inne maszyny i systemy produkcyjne; Podzespoły elektrycznego układu napędowego; Komponenty elektroniczne i elektryczne; Materiały izolacyjne i ekranujące; Systemy i materiały zwijające; Testy jakości i pomiary; Kleje, żywice i powłoki; Komponenty elektromechaniczne; Komponenty i akcesoria do silników; IT i oprogramowanie.

Automotive Sofia

03 – 06.06.2022

Sofia, Bułgaria

Sektor motoryzacyjny jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów bułgarskiej gospodarki, który znajduje się w centrum uwagi rządu i otrzymał od niego ogromne wsparcie. Z tego powodu w 2018 roku powstały AUTOMOTIVE EXPO SOFIA – targi, które skupiają się na szybko rozwijającym się przemyśle motoryzacyjnym oraz obsłudze posprzedażowej w Bułgarii i Europie Południowo-Wschodniej. Jest to wydarzenie, poświęcone nowym technologiom w przemyśle motoryzacyjnym, komponentom, częściom i akcesoriom do wszelkiego rodzaju pojazdów silnikowych, wyposażenia warsztatów i usług. Targi są wspierane przez Automechanikę – wiodącą markę targową dla branży usług motoryzacyjnych na świecie.

Automechanika Astana

23 – 26.06.2022

Nur-Sultan, Kazachstan

Prężnie rozwijająca się w ostatnich latach gospodarka Kazachstanu zachęciła największego organizatora targów motoryzacyjnych, Automechanikę Frankfurt, do wejścia na ten rynek. Organizatorzy Automechanika Astana zapraszają przedstawicieli branży motoryzacyjnej do stolicy Kazachstanu – Astany. Targi przyciągają przedsiębiorców z całego regionu Azji Środkowej. Wystawcy prezentują na nich części samochodowe, wyposażenie dla warsztatów, elektronikę, akcesoria samochodowe, myjnie i nowoczesne rozwiązania branżowe.

Futuroad Expo Astana

23 – 26.06.2022

Nur-Sultan, Kazachstan

Targi Futuroad Expo Astana to wiodące w Kazachstanie targi pojazdów użytkowych i transportu drogowego skierowane do profesjonalnych zwiedzających z regionu Azji Środkowej. Ze względu na wzrost międzynarodowych obrotów handlowych pomiędzy Wschodem i Zachodem intensywnie rozwija się transport na terenie Azji Centralnej, w szczególności w Kazachstanie. Targi Futuroad Expo Astana doskonale odzwierciedlają ten trend, reprezentując takie grupy produktów jak pojazdy użytkowe, pojazdy komercyjne, autobusy, ciężarówki, przyczepy i nadwodzia, transport drogowy oraz systemy nawigacji i zarządzania flotą. Targi odbywają się równolegle z targami Automechanika Astana zapewniając zwiedzającym możliwość zapoznania się zarówno z liderami branży motoryzacyjnej jak i transportowej i prezentacji innowacyjnych produktów w jednym miejscu.