CWIEME Berlin

10 – 12.05.2022

Berlin, Niemcy

Od 25 lat targi CWIEME znajdują się w czołówce światowego rynku silników elektrycznych, generatorów, transformatorów i pojazdów elektrycznych. To wydarzenie stanowi największą platformę do prezentacji najnowszych produktów i rozwiązań technologii silników elektrycznych, transformatorów i generatorów w trzech regionach – EMEA, Azji i obu Amerykach.

Główne sektory targów: Komponenty i akcesoria do transformatorów; Półprodukty i materiały pośrednie; Inne maszyny i systemy produkcyjne; Podzespoły elektrycznego układu napędowego; Komponenty elektroniczne i elektryczne; Materiały izolacyjne i ekranujące; Systemy i materiały zwijające; Testy jakości i pomiary; Kleje, żywice i powłoki; Komponenty elektromechaniczne; Komponenty i akcesoria do silników; IT i oprogramowanie.

Mining and Metals Central Asia (Mining World Central Asia)

20 – 22.09.2022

Ałmaty, Kazachstan

MiningWorld Central Asia (nowa nazwa Mining and Metals Central Asia) – to najstarsza wiodąca impreza targowa branży górniczej w Azji Środkowej. W roku 2019 odbyła się już jej 25. jubileuszowa edycja. Polscy producenci tradycyjnie cieszą się dużym zainteresowaniem na tych targach, szczególnie biorąc pod uwagę ciągle rozwijający się kontakt pomiędzy Polską a Kazachstanem. Towarzyszącymi imprezami są targi maszyn budowlanych Kazcomak oraz targi obróbki metali Metaltech.

Iran Telecom Innovations

10.2022

Teheran, Iran

Iran – to najbardziej dynamiczny kraj pod względem rozwoju ITC zgodnie z Międzynarodowym Związkiem Telekomunikacyjny (ITU). Według irańskiego ministra ICT, irański rząd planuje inwestycje w wysokości 18,5 bld USD w sektorze ICT w okresie szóstego pięcioletniego planu rozwoju, który rozpoczął się w marcu 2017 roku. Iran Telecom Innovations to doskonała platforma do zapoznania się z całym zakresem usług na rynku telekomunikacji, prezentowania własnej marki 40 tys. profesjonalnych zwiedzających oraz nawiązania kontaktów z potencjalnymi klientami.